Alpha-innoTec’i õhk-vesi soojuspumbad

Säästa küttekuludelt kuni 65%!

Alpha-innoTec’i õhk-vesi soojuspumbad pakuvad kütet ning jahutust! Alates väiksematest eramutest lõpetades suurte tööstushoonetega. Alpha-innoTec’i õhk-vesi soojuspumpadega on võimalik küttekuludelt kokku hoida kuni 65%! Kõik see sääst saadakse ei kusagilt mujalt, kui meid ümbritsevast õhust.

Alpha-innoTec’i õhk-vesi soojuspumbad sobivad ideaalselt uutele ehitusjärgus olevatele hoonetele, kuid ka olemasolevatesse küttesüsteemidesse liitmiseks. Seadmed näitavad suurepäraseid kasutegureid nii põranda – kui ka radiaatorkütte puhul.

alpha innotec õhk vesi soojuspumbad

Õhk-vesi soojuspumpade soetamiskulu on reeglina üsnagi madal, kuna puudub vajadus maakollektorite paigalduse järele (võrreldes maasoojuspumbaga). Samuti on tegemist mitmes mõttes väga kasuliku kütmismeetodiga ning seda eelkõige järgnevatel põhjustel:

  • Puudub vajadus korstnate / lõõride järgi, mida vajavad näiteks tahke- ning vedelkütte katlad
  •  Õhk-vesi soojuspumbad töötavad automaatselt ning puudub vajadus pidevale manuaalsele sekkumisele
  •  Õhk-vesi soojuspumpadega vähendate, võrreldes oma eelneva kütmismeetodiga, oluliselt CO2 eraldumist keskkonda
  •  Võimalik rahuldada nii maja kütte- kui ka jahutusvajadus
  •  Alpha-innoTec õhk-vesi soojuspumbad lisatakse reeglina Alphawebi, mille kaudu saab meie tehnik hoida soojuspumba tööd kontrolli all ning tagada Teile kindlustunde, et kõik soojuspumbaga seonduv on täpselt nii nagu peab
  •  Alpha-innoTec’i õhk-vesi soojuspumpade kasutegur kuulub vaieldamatult turu absoluutsesse tippu, mida kinnitab üle seitsme aasta jagu rahulolevaid kliente!

Alpha-innoTec´i õhk-vesi soojuspumpade tootenomenklatuur on äärmiselt lai. Seega leiab endale sobiva soojuspumba iga hoone, mis kütmist ning jahutamist vajab! Õhk-vesi soojuspumbad Alpha-innoTec’ilt koondavad enda alla väga kirju seltskonna ning seda ainult selle kõige paremas ning efektiivsemas tähenduses. Alpha-innoTec’i õhk-vesi soojuspumpade seeriasse kuuluvad soojuspumbad alates võimsusest 7,1 kW kuni võimsuseni 35,0 kW (A7/W35 EN 14511 standardi järgi).

Minimaalselt sulatustsükleid!

Alpha-innoTec õhk-vesi soojuspumbad on varustatud võimsate aurustitega, mille suur pind ning laiad lamellide vahed viivad soojuspumba poolt teostatavad sulatustsüklid minimaalseks! Mida vähem energiat kulub sulatustsüklitele, seda efektiivsemalt soojuspump soojusenergiat toodab.

Laitmatu disain

soojuspumbadAlpha-InnoTec soojuspumbad pakuvad lisaks muudele positiivsetele emotsioonidele ka tõelist silmailu. Elegantse ning voolujoonelise disainiga seadmeid ei pea enam külaliste ning naabrite eest peitma. Nägus välimus kutsub pigem soojuspumpasid just võimalikult nähtavale asukohale paigaldama.Vaikus…
Alpha-innoTec õhk-vesi soojuspumbad töötavad ülimalt vaikselt. Müratase ühe meetri kaugusel seadmest jääb vähemikku 50 kuni 59 dB.

Efektiivsus!

Õhk-vesi soojuspump väljastab kasutegureid (COP), mis kutsuvad lausa naeratuse näole. Kasutegurid jäävad vastavalt mudelile vahemikku 3,7 kuni 4,3.

Erinevad hüdraulika lahendused!

Õhk-vesi soojuspump pakub võimalusi kombineerida mitmeid erinevaid soojusallikaid nagu näiteks: päikeseküte, tahke- ja vedelkütte katlad, elektriküte.

Lihtne juhtida

Kõik Alpha-innoTec soojuspumbad on varustatud moodsa ning võimalusterohke Luxtronik 2.0 juhtautomaatikaga. Tegemist on tõepoolest “tagasihoidliku tehnilise imega,” mis võimaldab soojuspumpa mugavalt käsitleda.“Keera ja vajuta” ühenupusüsteem võimaldab juhtautomaatikas orienteeruda ka kasutajatel, kes end tehnika vallas kõige mugavamalt ei tunne. “Keera ja vajuta” ühenupusüsteem on laialdaselt kasutusel just nimelt uuemates sõiduautodes.

Juhtautomaatika Luxtronik 2.0 – päikesekütte, jahutuse, kuni nelja küttekontuuri, lisakütte, basseinikütte, ventilatsiooni juhtimine – kõik ühest tsentraalsest juhtimismoodulist!

Soojuspumba juhtautomaatika ühendamisel Internetti (Alphaweb serveriga) saame seadet jälgida ning juhtida läbi Interneti. Tegemist äärmiselt võimsa tööriistaga, mis avab täiesti uudse lähenemise soojuspumba hooldusele ning tööseirele. Soojuspumba töös peaks esinema mingi viga? Meie tehnik saab kohese ülevaate serverist ning juba ta ongi Teie poole teel! Üle serveri sai tehnik koheselt ülevaate, milles viga võib seisneda ning seetõttu ka kiirelt reageerida.