Moodulkorstnad ning korstnahülsid

Pakume kaubamärgi Poll roostevabast terasest moodulkorstnasüsteeme ning korstnahülsse.

Moodulkorsten Poll III FU

poll moodulkorstnad ja korstnahülsidSüsteem III FU on topeltseinaga soojustatud kvaliteetterasest heitgaasisüsteem kõikidele tavapärastele alarõhul töötavatele tulekolletele nii kuivas kui ka niiskes (kondenseerivas) kasutusviisis. Süsteemi saab kasutada küttekehade puhul, mille heitgaasitemperatuur on kuni 600 °C, olles seega mõeldud tahkekütteainete, kerge kütteõli ja gaasi jaoks.

Eelkõige on süsteem mõeldud välisseinale paigaldamiseks. Sise- ja väliskihi vahel olev 34 mm mineraalvillast soojusisolatsioonikiht tagab vajaliku soojusisolatsiooni ning süsteem täidab materjalide soojuspidavuse grupi II a nõudeid. Süsteemis III FU ei teki ka suurte temperatuurikõikumiste korral paisumist ega kahanemist. Süsteemi valmistatakse läbimõõtudega 80 mm kuni 600 mm ning tänu õhukeseseinalisele sisekihile tõuseb korstna temperatuur heitgaasidega samale temperatuurile , mistõttu tekib vähem kondensaati ning korsten on tõmbejõududele hästi vastupidav.

Poll terasest korstnahülsidKorstnahülss Poll I FU ovaalne

Ühekihiline süsteem I FU ovaalne on tehtud spetsiaalselt ristkülikukujuliste korstnalõõride jaoks ja selle sobituv ovaalne vorm annab ideaalse võimaluse ristlõike vähendamiseks.

Süsteemi toodetakse läbimõõtudega 120 (ovaali mõõtmed: 100 x 135 mm) kuni 250 mm (ovaali mõõtmed: 200 x 285 mm).